شجاعت رئیس‌جمهور برای اذعان به بدعهدی آمریکا قابل ستایش است/ برجام نقض شود غنی‌سازی را به شرایط قبل از برجام بازمی‌گردانیم

[ad_1]

شجاعت رئیس‌جمهور برای اذعان به بدعهدی آمریکا قابل ستایش است/ برجام نقض شود غنی‌سازی را به شرایط قبل از برجام بازمی‌گردانیم

حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز و عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور مبنی بر نقض روح و متن برجام اظهار داشت: ما از قبل هم به بدعهدی آمریکایی‌ها اشاره داشتیم اما همین که امروز آقای روحانی وتیمش متوجه بدعهدی آمریکا شده‌اند باید شکر خدا را به جای آورد که این موضوع را با شجاعت اعلام می‌کنند.

کنعانی‌مقدم با بیان اینکه نباید اجازه دهیم اصل برجام زیر سؤال برود و نقض شود، تاکید کرد: ایران باید اقدامات لازم جهت مقابله به مثل را با این موضوع انجام دهد. 

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با اشاره به محدودیت‌های مالی و اقتصادی برای ایران و لزوم انجام اقدامات مقابله به مثل در برابر این محدودیت‌ها،‌ گفت: اگر آمریکایی‌ها یا کشورهای 1+5 برجام را نقض کنند ما نیز باید از نظر غنی‌سازی به شرایط پیش از برجام بازگردیم که نه اروپا این را می‌خواهد و نه چین، روسیه و آمریکا. بنابراین باید وضعیت فعلی را ما تعیین تکلیف کنیم. 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *