گزینه های احتمالی شهرداری فراشبند

[ad_1]

 

با مشخص شدن اعضای شورای شهر فراشبند برای دوره پنجم، این روزها بحث انتخاب شهردار بعدی توسط اعضای شورای شهر آینده به دغدغه‌ای بدل شده ، بگونه ای که مردم و صاحب نظران به تغییر و انتخاب کلید دار بعدی شهر حساس شده‌اند.

 

اسامی-منتخبین-شورای-شهر-فراشبند گزینه های احتمالی شهرداری فراشبندبه گزارش آبپا بعد از شروع به کار شوراها سه تن تاکنون به عنوان شهردار برای مدت چند ماه تا چند سال بر کرسی شهرداری فراشبند تکیه زده‌اند که عبارتند از صادق فروغی _ محمدرضا نوشادی- ( دوره اول ) کرامت روئین تن – محمدرضا نوشادی ( دوره دوم )

 

بعد از انتخابات شورای شهر ، انتخاب شهردار یکی از مهمترین مسئولیت‌های منتخبان شورای پنجم است، موضوعی که ماه هاست بازار گمانه‌زنی‌های آن داغ است و هر روز اسامی مختلف، همگون و حتی ناهمگون برای تکیه زدن به صندلی شهرداری مطرح و در فضاهای مختلف ارتباطی منتشر می شود، با اینکه تاکنون اعضای شورای پنج نفره حرفی، سخنی و مصاحبه ای در مورد گزینه های شهرداری نداشتند اما اسامی مختلفی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در این باره منتشر می‌شود

شهرداری-فراشبند-1 گزینه های احتمالی شهرداری فراشبند
محمدرضا نوشادی
شهردار فعلی فراشبند که قریب به چهارسال گذشته سکان شهرداری فراشبند را در اختیار داشته و درصورت اعتماد شورای آینده نیز راغب به ادامه کار می باشد
آقای نوشادی از سال ۸۴ بمدت یک سال و نیم و از سال ۹۲ تاکنون بعنوان شهردار فراشبند مشغول بوده است ایشان همچنین در دوره اول و دوم شورای فراشبند نیز موفق به جلب آرا مردم جهت ورود به شورای شهر شد

کرامت الله رویین تن
مسول دفتر کرمپور در فراشبند که در دور سوم به عضویت شورای شهر درآمد و در نهایت به عنوان شهردار فراشبند منصوب شد و به مدت بیش از شش سال شهردار فراشبند بود که با توجه تخریب بافت فرسوده شهری در این مدت ، از ایشان بعنوان یکی از شهرداران برتر در زمینه ساماندهی بافت فرسوده شهری تجلیل شد.

رویین تن دانش آموخته کارشناسی الهیات می باشد و در رشته های معارف ، عربی ، عمران و ارشد حقوق بین الملل نیز سابقه تحصیل دارد.

 

صادق فروغی
شهردار اسبق فراشبند در دور اول و دوم شورای شهر و رییس ستاد دکتر روحانی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری.صادق فروغی دارای مدرک کارشناسی حسابداری و دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی است

محمود رحمانی
او در کارنامه خود سابقه ساخت اولین هتل آپارتمان شهر را دارد و در حال حاضر در آموزش و پرورش مشغول خدمت است ایشان بعنوان نفر اول پنجمین دوره انتخابات شورای شهر فراشبند برگزیده شد. محمود رحمانی دارای مدرک ارشد برنامه ریزی و دانشجوی دکترای مدیریت می باشد.

محسن عالیشوندی

منتخب دوم شورای شهر فراشبند دارای مدرک تحصیلی کارشناشی ارشد مهندسی عمران با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرای پروژه های عمرانی.
ایشان در حال حاضر بعنوان نماینده و ناظر فنی شهرک صنعتی فراشبند مشغول به فعالیت می باشد.

 

خلیل محمدی
ایشان در حال حاضر مسول روابط عمومی و امورفرهنگی شهرداری فراشبند می باشد همچنین ایشان معاونت و سرپرستی شهرداری فراشبند را نیز تجربه نموده است و در انتخابات اخیر به عنوان پنجمین منتخب مردم راهی شورای شهر شد. محمدی  دانش آموخته کارشناسی ارتباطات و دانشجوی ارشد مدیریت می باشد.

فردین فضلی
فعال اقتصادی که دو دوره کارزار انتخاباتی شورای شهر را تجربه نموده و در انتخابات اخیر در جایگاه نفر اول علی البدل شورای شهر فراشبند قرار گرفت و از راهیابی به جمع پنج نفره شورای شهر باز ماند.

ایرج جمشیدی

ایشان نیز در حوزه مدیریت بخش خصوصی کارنامه موفق و نوآورانه ای تجربه کرده و میتوان راه اندازی خدمات شبکه اینترنت در سطح عمومی شهر را از مهمترین اقدامات ایشان برشمرد. ایرج جمشیدی اخیرا در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شده است.

 

عبدالله ابراهیمی

کارمند اداره راه و شهرسازی فراشبند دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد که سابقه ریاست دفتر نظام مهندسی ساختمان فراشبند را در کارنامه خود دارد.

 

سعید صداقت

ریاست فعلی اداره راه و شهرسازی فراشبند و رییس سابق دفتر نظام مهندسی ساختمان فراشبند که در استقلال این دفتر نیز نقش داشت.ایشان دانش آموخته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

 

روح الله غلامی

رییس فعلی اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند که در سال ۹۳ به عنوان یکی از مدیران نمونه شهرستان فراشبند برگزیده شد.روح الله غلامی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت می باشد.

عبدالله جمشیدی

 

ایشان دارای مدرک کارشناسی مدیریت و کارمند بیمارستان استاد محرری شیراز که در کارنامه خود قبل از ورود به بخش بهداشت ٬ مدیریت تعاونی تولید فراشبند را تجربه کرده است.

 

محمود افشاری
دانش آموخته ریاضی در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران و مسول عمران شهرداری نوجین که سابقه سرپرستی شهرداری نوجین را نیز در کارنامه خود دارد.

 

کاندیداهای غیربومی

 

شهرداران و معاونت های سابق چندین شهر در استان های فارس و بوشهر نیز شانس نشستن بر صندلی شهرداری فراشبند را خواهند داشت

 

به هر حال مردم فراشبند منتظر هستند که از کوزه شورای شهر پنجم ، شهرداری انتخاب شود که بخشی از مطالبات بر زمین مانده مردم را عملیاتی کند

مردم فراشبند در این انتخابات پیام روشنی را به اتاق شورا منتقل نمودند.
این بار نوبت شورای شهر است که با انتخاب شهرداری پاک دست٬ باتجربه ٬ کارآمد ٬ پاسخگو ٬ تعامل گر با دولت و درصورت امکان بومی را انتخاب کنند

با توجه به فرصت مناسب تا رسمیت یافتن شورای جدید ٬ هرگونه تاخیر در انتخاب شهردار ٬ متوجه شورای شهر خواهد بود .  انتظار است در اولین جلسه شورای شهر ٬ شهردار انتخاب شود تا در انجام امورات شهر خلایی وارد نشود

مردم فراشبند نسیم تازه ای از وزیدن مدیریت شهری را انتظار می کشند ٬ شورای شهر باید با جان و دل کنار مردم بماند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *